Panasonic VRF Klima Dış Ünite Serileri

Panasonic VRF Klima Dış Ünite Serileri
Mini ECOi 6N VRF Klima Serisi

Panasonic’in ürün geliştirme politikası, özellikle Avrupa pazarı için geliştirilen 2 borulu, ısı pompalı küçük VRF Klima Sistemi Mini ECOi 6N’nin genişletilmesi ile sürmektedir.

2 Borulu ECOi 6N VRF Klima Serisi

2 borulu ECOi 6N serisi için özel olarak enerji tasarrufu, kolay kurulum ve yüksek verimlilik performansı için özel olarak tasarlanmıştır.

3 Borulu ECOi MF1 VRF Klima Serisi

ECOi 3 Borulu en gelişmiş VRF sistemleri arasındadır. Sadece eş zamanlı ısıtma ve soğutma için yüksek verimlilik ve performans sağlamakla kalmaz, gelişmiş tasarımı kurulumu ve bakımı da son derece kolaylaştırır.

Panasonic VRF Klima İç Ünite Tipleri

Panasonic VRF Klima İç Ünite Tipleri
İç Üniteler R1 Gizli Döşeme Tipi:

Sadece 229 mm derinliğindeki R1 Tipi Gizli Döşeme Tipi ünitesi güçlü ve etkili bir klima kullanımı sağlamak için çevresindeki alanlar içinde kolayca gizlenebilir.

İç Üniteler P1 Döşeme Tipi:

Döşeme Tipi kompakt P1 üniteleri belirli bir çevre içinde klima kullanımı sağlamak için ideal çözümdür. Standart kablolu kumanda ünitenin gövdesine eklenebilir.

İç Üniteler K1 Duvar Tipi:

K1 Duvar Tipi iç ünite sadece güzel görünmekle kalmayan, aynı zamanda temizlemesi de kolay olan şık ve düz bir panele sahiptir. Ünite aynı zamanda önceki modellerden daha küçük, hafif ve önemli ölçüde sessizdir, bu da küçük ofisler ve diğer ticari uygulamalar için ideal olmasını sağlar.

İç Üniteler T1 Tavan Tipi:

Panasonic VRF Klima T1 Tipi iç ünite tavana monte edilen ünitelerde daha fazla verimlilik ve daha düşük çalışma sesi seviyeleri için bir DC fan motoru bulunur. Karışık kurulumlarda benzer bir görünüm sağlamak için tüm üniteler aynı yüksekliğe ve derinliğe sahiptir ve daha iyi hava kalitesi sağlamak için tüm ünitelerde bir taze hava girişi bulunur.

İç Üniteler E1 Yüksek Statik Basınçlı Gizli Kanal Tipi:

Kanallı ünitelerden oluşan E1 Tipi Yüksek Statik Basınçlı Kanallı Tip yelpazesi, arttırılan dış statik basınçları sayesinde genişletilmiş kanal yerleşimleri ile daha fazla tasarım esnekliği sunar.

İç Üniteler M1 İnce Düşük Statik Basınçlı Gizli Kanal Tipi:

Ultra ince M1 tipi endüstride kendi tipindeki ürünler arasındaki önde gelen bir üründür. Sadece 250 mm derinlikle daha fazla esneklik sağlar ve çok daha fazla uygulamada kullanılabilir. Ayrıca, yüksek verimliliği ve son derece sessiz ses seviyeleri oteller ve küçük ofislerin de dahil olduğu pek çok kullanıcı arasında popüler olmasını sağlamaktadır.

İç Üniteler F2 Orta Statik Basınçlı Gizli Kanal Tipi:

F2 Tipi Orta Statik Basınçlı Kanallı Tip iç ünite özellikle sabit kare kanallar gerektiren uygulamalar için tasarlanmıştır. İç ünite filtresi standart olarak sunulur.

İç Üniteler D1 Tek Yönlü Kaset Tipi:

Tavan boşluğuna monte edilmek için tasarlanan ince tip 1 yönlü üflemeli kartuşlardan oluşan D1 tipi 1 yönlü kaset tipi iç ünite yelpazesinde 4,2 metreye ulaşan güçlü ama sessiz fanlar bulunur. Ultra İnce, standart ve yüksek tavanlara uygunluk, dahili tahliye pompası 590 mm kaldırma sağlar, kolay kurulum ve bakım, askı yüksekliği ayarlanabilir, enerji verimliliğini iyileştirmek için DC fan motoru kullanmıştır.

İç Üniteler L1 2 Yönlü Kaset Tipi:

İnce, kompakt ve hafif üniteler. Fan etrafındaki tasarımın iyileştirilmesiyle boyut ve ağırlıkta önemli düşüşler sağlanmıştır. Tüm modellerin ağırlığı artık 30 Kg’dır. Hava akışı ve dağıtımı ünitenin çalışma moduna göre otomatik olarak değişir. Tahliye portundan 500 mm mesafeye kadar tahliye mümkündür.

İç Üniteler Y1 4 Yönlü Kompakt Kaset Tipi 60×60:

600×600 mm’lik bir tavan alanına tam olarak oturmak için tasarlanan Y1 küçük ticari uygulamalar sonradan yapılan ilaveler için idealdir. Buna ek olarak, verimliliğindeki iyileştirmeler endüstrideki en gelişmiş ünitelerden biri haline gelmesini sağlar.

İç Üniteler U1 4 Yönlü Kaset Tipi:

Ödüllü U1 tipi kartuş model yelpazesi önceki modellerden daha küçük, dar ve hafiftir ve boylu boyunca 950 x 950 mm’lik bir panele sahiptir. DC fan motoru ve hava çıkış kapağı sessiz ve optimum hava dağıtımı sağlar. Kompakt tasarım, azaltılmış ses seviyeleri (önceki modellere göre) daha fazla verimlilik için DC fan motoru, güçlü tahliye pompası 850 mm kaldırma sağlar, hafif tasarım, taze hava girişi, branşman kanalı bağlantısı bulunmaktadır.

Panasonic VRF Klima Sistemleri